Kwiaty cięte

http://alechoinki.pl/oferta-lista/swierk-pospolity-ciety/

Od wiosny do jesieni można korzystać z darów natury w celu ozdobienia swojego domu. Najlepiej do tego nadają się kwiaty układane w wazonach, które ustawiamy w różnych miejscach w mieszkaniu. Wnoszą do wnętrza świeżość, dobrą energię i przyciągają uwagę barwnymi plamami.

Tworzenie bukietów kwiatowych jest zajęciem bardzo twórczym, za każdym razem powstają niepowtarzalne dzieła, które zawdzięczają swoją urodę żywym kwiatom. Można komponować bukiety wielobarwne lub składające się z kwiatów w różnych odcieniach jednej barwy. Urozmaicone formy kwiatowych główek nadają lekkości kompozycjom i tworzą piękne różnogatunkowe zestawienia.

W zależności od kształtu wazonu i miejsca, w którym go postawimy dobieramy kwiaty uwzględniając długość łodyg, wielkość główek, kolor i wielkość liści. Sezonowe bukiety kwiatowe to bardzo wdzięczna ozdoba mieszkania zmieniająca się często, dzięki czemu nasze pokoje wydają się wciąż nowe i świeże. Bardzo urokliwe są e względu na swoją naturalność i zapachy wiązanki kwiatów z przydomowych ogrodów.