Czym to się oświetla?

Czym to się oświetla?

24 maja 2018 Wyłącz przez Tamara
psychoterapia.ealergie.com.pl Gdy drukujemy naklejki cennik uzalezniony jest od nakładu https://booklet.pl/kalkulator policzy to nasz kalkulator nowoczesny call center telemarketing dla firm

Załóżmy, że nasz reklamowy kaseton jest już gotowy. Jednak po zamontowaniu będzie on w pełni gotowy do użytku po uruchomieniu podświetlenia.

To dzięki niemu reklama będzie doskonale widoczna wieczorem oraz w nocy, co nierzadko ma bardzo duże znaczenie. Typowo dla oświetlenia lica kasetonu stosuje się świetlówki jarzeniowe lub diody LED.

Długość jarzeniówek waha się pomiędzy 60 a 150 centrymetrów. Oczywiście z czasem może dojść do awarii źródeł światła – wówczas trzeba je wymienić.

Ułatwia to możliwość zdjęcia bocznej części kasetonu lub lica. W większości przypadków wymianę da się przeprowadzić bez wzywania fachowego personelu, chyba że reklama ma spore gabaryty.

Alternatywą dla świetlówek, która jest coraz częściej wybierana przez klientów, są diody LED-owe. Rozwiązanie to jest nieco droższe, ale ma niepodważalne atuty czyniące inwestycję opłacalną.

Najważniejsza jest w tym kontekście trwałość, albowiem zestaw diod ledowych może pracować bezproblemowo nawet przez 6 lat. Równocześnie pobór prądu jest znacznie niższy.